Grozs
0.00 €

Par mums

SIA HealthAid Baltics ir Lielbritānijas uzņēmuma HealthAid Ltd. produkcijas eksluzīvais izplatītājs Baltijas valstīs un Krievijā. Latvijas tirgū mēs piedāvājam Premium klases uztura bagātinātājus, minerālvielas un multivitamīnus, kā arī dabīgo kosmētiku un aromaterapijas produkciju - ēteriskās eļļas un bāzes eļļas.


Laipni lūgti HealthAid pasaulē!

 

Lielbritānijas uzņēmums HealthAid Ltd. jau vairāk kā 30 gadus ražo produktus ķermeņa skaistumam un veselībai. Uzņēmuma produkcijas klāstā ir vairāk nekā 560 dažādi produkti - vitamīni, minerālvielas, augu izcelsmes formulas pilnvērtīgam uzturam, kā arī dabīgā kosmētika un dažādas eļļas masāžai un aromterapijai. HealthAid produkcija pieejama vairāk nekā 4000 aptiekās un veselības veikalos Apvienotajā Karalistē, kā arī vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

 

Uztura bagātinājāji, vitamīni, minerālvielas

HealthAid® uztura bagātinātāji tiek ražoti, izmantojot ekoloģiski tīrus dabas produktus. Produkcijas klāsts ietver cilvēka organismam visas dzīves laikā nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Tie nesatur mākslīgās krāsvielas un garšas, raugu, lipekli, sāli, cukuru un piena produktus. Lielākā daļa produktu ir hipoalerģiski, kā arī piemēroti veģetāriešiem un vegāniem.

 

Dabīgā kosmētika

HealthAid® dabīgā kosmētika tiek izgatavota no dabīgām, augstas kvalitātes sastāvdaļām. Tā nesatur parabēnus, SLS un mākslīgos aromatizētājus. Jūsu ādas un ķermeņa ikdienas kopšanai.  Piemēroti visai ģimenei.

 

Aromterapija

HealthAid® piedāvājumā ir vairāk kā 50 dažādas augstvērtīgas ēteriskās eļļas, kas ir ražotas izmantojot aukstās izspiešanas tehnoloģiju. Piedāvājam arī dažādas pamateļļas un masāžas eļļas profesionāļiem un lietošanai mājas apstākļos.