Grozs
0.00 €

Uztura bagātinātāji, vitamīni, minerālvielas

Conergy™ CoQ-10 30mg, N30
 
Conergy™ CoQ-10 30mg, N30

Dabīgā enerģija no spēcīga antioksidanta - koenzīma Q-10, līdzsvarota eļļā.

No: 803105

Cena: 21.20 €
Uztura bagātinātājs

Koenzīms Q-10, sauktam arī par ubikvinonu, ir visu dzīvo šūnu mitohondrijos un palīdz pārveidot uzturvielas šūnu enerģijā. Daļai cilvēku ir grūtības sintezēt nepieciešamo koenzīma -10 daudzumu vai uzņemt to no uztura, kas rada nogurumu un nespēku. Tā kā koenzīms Q-10 ir spēcīgs antioksidants, tad tas ir ieteicams sirds un imūnsistēmas spēcināšanai.

Conergy™ ir izstrādāts šķīdinot koenzīmu Q-10 sojas pupiņu eļļā. Tas palīdz organisma šūnām to maksimāli asimilēt un iegūt nepieciešamo enerģiju.

1 kapsula / 3 kapsulas satur: koenzīmu Q-10 30 mg / 90 mg, vitamīnu E 5 mg ( 42 % no ieteicamās diennakts devas) / 15 mg, sojas pupiņu eļļu -325 mg / 975 mg.

Sastāvs: apjoma palielinātāji (sojas pupiņu eļļa, augu eļļa), glazētājviela (bišu vasks),  kapsulas apvalks (želatīns, mitruma uzturētājs: glicerīns, ūdens), dabīgās krāsvielas (dzelzs oksīda sarkanais un melnais), koenzīms Q-10, vitamīns E (D-alfa-tokoferols). Nesatur raugu, lipekli (glutēnu), kviešus, piena produktus, sāli, cukuru, mākslīgas  krāsvielas, konservantus un aromatizētājus.

Alergēnu informācija: satur soju.

Lietošana: pieaugušiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem, viena kapsula dienā, ja nepieciešams, var palielināt līdz divām vai trim kapsulām dienā,  vai kā ieteicis ārsts. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Glabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms produkta lietošanas konsultēties ar savu ārstu.