Grozs
0.00 €

Uztura bagātinātāji, vitamīni, minerālvielas

HealthAid® Evening Primrose Oil 1300 mg, N30
 
HealthAid® Evening Primrose Oil 1300 mg, N30

Naktssveces eļļa ar E vitamīnu. Sievietes skaistumam un veselībai - hormonālajam līdzsvaram, ādas tvirtumam, locītavām.

No: 802145

Cena: 16.30 €


Uztura bagātinātājs

Naktssveces eļļa ir bagāts neaizvietojamo omega-6 taukskābju linolskābes un gamma-linolēnskābes (GLS)avots, kuras organisms var uzņemt tikai ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Organisms pārveido GLS hormoniem līdzīgā vielā – prostaglandīnā. Tas palīdz uzturēt organisma vielmaiņu, tās efektīgu un efektīvu funkcionēšanu. Naktssveces eļļa ir ideāls uztura bagātinātājs, kas palīdz saglabāt veselīgu ādu, kustīgas locītavas un visas vielmaiņas funkcijas.

 

Viena kapsula satur (vidēji):

%, no NRV

Vitamīns E (20sv)

13,4 mg

112

Naktssveces eļļa

1300 mg

*

Kas nodrošina:

Cis-linolskābe (73%)

949 mg

*

Gamma linolēnskābe (10%)

130 mg

*

Oleīnskābe (7.5%)

98 mg

*

Citas taukskābes (10%)

130 mg

*

*NRV: uzturvielu atsauces vērtība *: NRV vēl nav noteikta

 

Sastāvs: naktssveces eļļa, kapsulas apvalks [recinātājs (želatīns), mitrumuzturētājs (glicerīns, attīrīts ūdens)], dabīgs vitamīns E (D-alfa-tokoferols).


Nesatur ĢMO, raugu, lipekli (glutēnu), kviešus, piena produktus, sāli, cukuru, mākslīgas  krāsvielas un aromatizētājus.

 

Lietošana: pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 6 gadiem, viena kapsula dienā ēšanas laikā. Pieaugušajiem, ja nepieciešams, var palielināt lietošanu līdz četrām kapsulām dienā,  vai kā ieteicis ārsts.  Bērniem – kapsulu var arī sadurt un saturu lietot gan iekšķīgi, gan iesmērēt ādā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Glabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā. Neizmantot  uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī ja lietojat recepšu medikamentus, pirms produkta lietošanas konsultēties ar savu ārstu. Nelietojiet produktu, ja Jums ir epilepsija.