Grozs
0.00 €

Aromaterapija » Bāzes eļļas

Kviešu asnu eļļa, 100 ml
 
Kviešu asnu eļļa, 100 mlNo: 805395

Cena: 10.99 €
Galvenā kviešu asnu eļļas priekšrocība ir augstais vitamīnu saturs tajā (A, E, grupa B, D, ka arī lecitīni, enzīmi, linolskābe), tāpēc tā atjauno un tonizē jebkuru ādas tipu. Tā ieteicama sausai un novecojušai ādai un ādas slimību ārstēšanai.

Kviešu asnu eļļa pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanas, nogludina sīkas grumbiņas un padara tās mazāk pamanāmas. Ilgstoši lietojot, tā novērš ādas sausumu menopauzes laikā, kad trūkst sieviešu hormonu. Tā tiek lietota grūtniecības laikā, lai novērstu ādas izstaipīšanos.

Eļļa stiprina krāsotus, bojātus, neveselus, sausus un lūstošus matus. Visbiežāk eļļu pievieno maisījumam kā  antioksidantu, lai pasargātu to no bojāšanās (šī īpašība eļļai raksturīga sakarā ar saturā esošo E vitamīnu, kas to padara par ideālu konservantu).

 

Kviešu asnu eļļa ir smagāka eļļa, kas ir bagāta ar E vitamīnu. Kviešu asnu eļļas antioksidanta īpašības padara to par lielisku izvēli nobriedušai ādai. Kviešu asnu eļļa ir ļoti barojoša sausai vai plaisājošai ādai, un to var piemērot vietās, kurās ir izveidojušās strijas vai iegūtas rētas.

Lai radītu savu unikālu masāžas eļļas maisījumu, vienkārši pievienojiet 15 pilienus jūsu izvēlētās ēteriskās eļļas pie 30 ml kviešu asnu eļļas.