Grozs
0.00 €

Aromaterapija » Bāzes eļļas

Jojoba eļļa, 500 ml
 
Jojoba eļļa, 500 mlNo: 805370

56.90 €
Cena: 53.90 €
Jojoba eļļai piemīt stabilizējošas īpašības, un tāpēc tā būs derīga taukainai  un sausai ādai. Jojoba dziļi iesūcas ādā, kopj to, regulējot tās mitrumu, novērš sausumu. Tā ir izcils kopšanas līdzeklis sejas un kakla ādai. Eļļa aizsargā ādu no kaitīgajiem saules stariem, veicina noturīgu iedegumu.

 

Jojoba eļļa tiek izmantota anticelulīta maisījuma sastāvam, slimību ārstēšanai (pinnes, ekzēma, psoriāze, alerģijas formas) un citiem iekaisuma procesiem. Tā kalpo kā kopšanas līdzeklis.

 

Kosmetologi jojobas eļļu lieto kā matu kopšanas līdzekli. Lai stimulētu matu augšanu, blaugznu profilaksi, mazinātu iekaisumu,   jāpievieno   tikai   daži   eļļas   pilieni kondicionierim.

 

Tā ir dārga eļļa, bet tās maisījums ar ēteriskām eļļām būs labāks par jebkuru krēmu vai citu kosmētisko līdzekli.

 

Šo bāzes eļļu ir vēlams jaukt kopā ar dārgajām absolūtajām ēteriskajām eļļām, piemēram, jasmīns, neroli un roze. Jojoba eļļa pēc sastāva ir ļoti tuva cilvēka ādas eļļai (sebum) un tāpēc tā ļoti viegli iesūcas ādā. Lieliskās nomierinošās īpašības padara to piemērotu lietošanai uz ķermeņa, kā arī pievienošanai maisījumiem sejas ādas un matu kopšanai.

 

Lai radītu savu unikālu masāžas eļļas maisījumu, vienkārši pievienojiet 15 pilienus jūsu izvēlētās ēteriskās eļļas pie 30 ml jojobas eļļas.