Par mums

Par mums

LAIPNI LŪGTI HEALTHAID PASAULĒ!


SIA HealthAid Baltics ir Lielbritānijas uzņēmuma HealthAid Ltd. produkcijas eksluzīvais izplatītājs Latvijā. Latvijas tirgū mēs piedāvājam Premium klases uztura bagātinātājus, minerālvielas un multivitamīnus, kā arī dabīgo kosmētiku un aromaterapijas produkciju - ēteriskās eļļas un bāzes eļļas.

Lielbritānijas uzņēmums HealthAid Ltd. jau vairāk kā 40 gadus ražo produktus ķermeņa skaistumam un veselībai. Uzņēmuma produkcijas klāstā ir vairāk nekā 560 dažādi produkti - vitamīni, minerālvielas, augu izcelsmes formulas pilnvērtīgam uzturam, kā arī dabīgā kosmētika un dažādas eļļas masāžai un aromterapijai. HealthAid produkcija pieejama vairāk nekā 4000 aptiekās un veselības veikalos Apvienotajā Karalistē, kā arī ir pārstāvēta vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI, VITAMĪNI, MINERĀLVIELAS

HealthAid® uztura bagātinātāji tiek ražoti, kur iespējams izmantojot dabīgas izejvielas. HealthAid uztura bagātinātāji tiek ražoti tablešu, kapsulu, pulveru veidā, lai apmierinātu ikviena lietotāja uztura vajadzības. HealthAid produkti ir pazīstami visā pasaulē ar savu stabilitāti un efektivitāti. Produkcijas klāsts ietver cilvēka organismam visas dzīves laikā nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, kā arī reizēm tik svarīgās aminoskābes un augu ekstraktus. Tie nesatur mākslīgās krāsvielas un garšas, raugu, lipekli, sāli, cukuru un piena produktus. Lielākā daļa produktu ir hipoalerģiski, kā arī piemēroti veģetāriešiem un vegāniem. 

DABĪGĀ KOSMĒTIKA

HealthAid® dabīgā kosmētika tiek izgatavota no dabīgām, augstas kvalitātes sastāvdaļām. Tā nesatur parabēnus, SLS un mākslīgos aromatizētājus. Jūsu ādas un ķermeņa ikdienas kopšanai.  Piemēroti visai ģimenei.

AROMTERAPIJA

HealthAid® piedāvājumā ir vairāk kā 50 dažādas augstvērtīgas ēteriskās eļļas, kas ir ražotas izmantojot aukstās izspiešanas tehnoloģiju. Piedāvājam arī dažādas pamateļļas un masāžas eļļas profesionāļiem un lietošanai mājas apstākļos.


Labs uzturs ir ļoti svarīgs, lai cilvēks būtu vesels. Bet pat ar veselīgu uzturu, iespējams, ka tomēr pietrūkst dažu organismam svarīgu vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu.

HealthAid® atbalsta optimālas veselības ētiku, nodrošinot jums, mūsu klientiem, augstākās kvalitātes produktus.

Mēs ceram, ka informācija par HealthAid® šajā mājas lapā ir jums noderīga, un priecāsimies, ja atsauksmes par mūsu produktiem, apkalpošanas kvalitāti un pakalpojumiem  nosūtīsiet mums uz e-pastu: [email protected] kā arī Google profilā: https://ej.uz/healthaid_atsauksmes_google