Piegāde

Piegāde

Latvijā HealthAid produkti ir pieejami aptiekās un veselības preču tirdzniecības vietās. Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju iegādāties produkciju arī mūsu mājas lapā un saņemt sev ērtākajā OMNIVA, VENIPAK vai LATVIJAS PASTS pakomātā.

Piegādājam preces arī uz Lietuvas un Igaunijas OMNIVA pakomātiem.


Kā pasūtīt?

Izvēlieties sev nepieciešamo produktu, ievietojot to Pirkumu grozā un nospiediet Noformēt pasūtījumu.

Ievadiet savus datus: Vārds, Uzvārds, e-pasta adresetālrunis.

Izvēlieties piegādes veidu: OMNIVA pakomāts, Latvijas Pasts pakomātsVENIPAK pakomāts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēloties kādu no piegādes veidiem jums ir nepieciešams izvēlēties arī vēlamo saņemšanas vietu (pakomāta adresi). Ja ir nepieciešama cita veida piegāde, lūdzam sazināties ar mums: [email protected]

Izvēlieties apmaksas veidu: Bankas pārskaitījums, Online maksājums, Maksājums ar karti.

Nospiediet pogu Noformēt pasūtījumu.


Apmaksas veidi:

Izvēloties apmaksas veidu Norēķins ar pārskaitījumu:     

Jums tiks izrakstīts rēķins un nosūtīts uz Jūsu noradīto e-pasta adresi, tāpat Jūs saņemsiet arī SMS paziņojumu par to, ka Jums ir nosūtīta pavadzīme apmaksai. Veicot maksājumu savā internetbankā rūpīgi aizpildiet rēķina apmaksai nepieciešamos datus, maksājuma uzdevumā norādot arī Pavadzīmes numuru. Lūdzu ievērojiet, ka 5 darba dienu laikā neapmaksāts pasūtījums automātiski tiek anulēts.

Izvēloties apmaksas veidu Online maksājums:

Šo pakalpojumu nodrošina elektroniskās naudas uzņēmums PAYSERA UAB. Jūs tiksiet novirzīti uz Paysera maksāšanas logu, kurā varēsiet izvēlēties savu internetbanku un uzreiz droši veikt maksājumu.

Izvēloties apmaksas veidu Maksājums ar karti:

Šo pakalpojumu nodrošina elektroniskās naudas uzņēmums STRIPE. Jūs tiksiet novirzīti uz Stripe maksāšanas logu, kurā varēsiet ievadīt savas kartes datus un uzreiz droši veikt  maksājumu.

Pasūtījumu pieņemšana:

Pasūtījumus pieņemam 24 stundas diennaktī un apstrādājam darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Pēc pasūtījuma noformēšanas un rēķina apmaksas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes laiku un vietu. Piegādi veicam vienas līdz triju darba dienu laikā* no pasūtījuma apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā.

* Piegādi veic kurjerpasta pakalpojumu uzņēmumi OMNIVA, VENIPAK, LATVIJAS PASTS.

Piegādes veidi un izmaksas:

  • BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs EUR 30,00 visā Latvijā izmantojot Omniva, Venipak un Latvijas Pasts pakomātu pakalpojumus.
  • BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs EUR 50,00 visā Igaunijā un Lietuvā  izmantojot Omniva pakomātu pakalpojumus.
  • Piegāde ar kurjerpasta pakalpojumu sniezēju Omniva, Venipak vai Latvijas Pasts pakomātu starpniecību visā Latvijā - TIKAI 2.00 EUR (parasti no EUR 2.88*)
  • Piegāde ar kurjerpasta pakalpojumu sniezēju Omniva pakomātu starpniecību visā Igaunijā un LietuvāTIKAI 5.00 EUR (parasti no EUR 5.94*)
  • Piegādes izmaksas uz citām valstīm tiek noteiktas individuāli, atkarībā no kurjerpasta tarifiem*.

* Maksa par kurjera/pasta pakalpojumiem var mainīties atkarībā no pasūtījuma svara un vēlamā piegādes laika, tāpēc pirms produktu izsūtīšanas mēs vienosimies ar jums par pieņemamāko risinājumu.

Preču atgriešana:

No preces var atteikties 14 dienu laikā no preces iegādes brīža, ja klients var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts) saskaņā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta 5.punktu. Naudas atgriešana notiek 14 darba dienu laikā no atteikuma brīža uz kontu, kuru klients ir izmantojis norēķinoties par preci. Prece netiek pieņemta atpakaļ, ja preces iepakojums ir bijis atvērts vai bojāts. Par preces atgriešanas veidu SIA HealthAid Baltics un klients vienojas atsevišķi.


Attēls: Piegādes auto no Freepik