Grozs
0.00 €

Aromaterapija » Bāzes eļļas

Sezama eļļa, 500 ml
 
Sezama eļļa, 500 mlNo: 805390

39.83 €
Cena: 35.90 €
Sezama eļļu tradicionāli izmanto Ajūrvēdas masāžās. Saskaņā ar Ajūrvēdu, sezama eļļa ir īpaši noderīga pateicoties savām barojošajām un attīrošajām īpašībām, kā arī var būt noderīga pie kaitēm, kas ir saistītas ar vata tipu, piemēram, trauksmainība, slikta asins cirkulācija, aizcietējums, vēdera uzpūšanās kā arī pārmērīgs sausums. Eļļa tiek izmantota arī Indijas galvas masāžā.

 

Sezama eļļa ir izteikti barojoša eļļa, kas satur dabiskos vitamīnus, minerālvielas, olbaltumvielas, lecitīnu un aminoskābes. Eļļai piemīt ir bagāta tekstūra, kas padara to par lielisku mitrinātāju sausai vai atūdeņotai ādai. Var izmantot problēma arī ādas slimību simptomu mazināšanai. Sezama eļļa ir auksta spieduma eļļa, lai nodrošinātu maksimālu dabīgo barības vielu iegūšanu un panākot aktīvo uzturvielu saglabāšanos. Tīro sezama eļļu var izmantot, ādas barošanai vai ķermeņa masāžai, gludas, zīdainas un mīkstas ādas tekstūras iegūšanai.

 

Lai radītu savu unikālu masāžas eļļas maisījumu, vienkārši pievienojiet 15 pilienus jūsu izvēlētās ēteriskās eļļas pie 30 ml sezama eļļas.