HealthAid Atrotone ® – lietotāju atsauksmes

12.09.2023

2023.gada augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja izmēģināt uztura bagātinātāju Atrotone® locītavu, mugurkaula un skrimšļu veselības veicināšanai.

Laime, 58 gadi

Augusta mēnesī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja piedalīties uztura bagātinātāja “Atrotone” testā, kas ir paredzēts locītavu, mugurkaula un skrimšļu veselības veicināšanai.Tā kā es ikdienā apmeklēju ārstniecisko vingrošanu, līnijdejas senioriem, šis uztura bagātinātājs mani uzrunāja, jo varētu dot papildu spēku un uzlabot ķermeni jaunām prasmēm un sarežģītāku deju soļu iespējām.Mani uztrauc, ka dažreiz, izpildot vingrinājums, man nokrakšķ kauli vai skrimšļi, kas, lai gan nesagādā sāpes, tomēr skaņa ir nepatīkama.Uzsāku “Atrotone” lietošanu atbilstoši lietošanas norādījumiem. Pirmajās nedēļās nekādas pārmaiņas ķermenī nesajutu. Slodze ķermenim augustā bija liela. Pamanīju, ka prasās vairāk šķidruma padzerties (ūdens), biežāk nekā agrāk mocīja slāpes. Bet varbūt tas saistīts ar aktivitātēm, tai skaitā publiskiem pasākumiem, kuros bija jāuzstājas viskarstākajā mēnesī gadā.

Produkta iepakojums ir klasisks, pietiek 2 mēnešiem, jo lietoju 1 tableti dienā pēc ēšanas, parasti pusdienlaikā. Tablete ir viegli norijama. Kā uztura bagātinātājs ar iespaidīgu saturu (zaļo gliemeņu apvalks), šis produkts sniedz pārliecību, ka ķermenī nonāk noderīgs “celtniecības materiāls” kauliem, skrimšļiem, kas palīdz tiem atjaunoties pēc slodzes, kā arī uztur to elastību, kvalitāti un pagarina darbspēju. Bet reāli rezultātus droši vien varētu noteikt tikai pēc kādas medicīniskas procedūras (analīzes) kaulu saturam, jo tas noteikti iedarbojas ilgākā lietošanas perioda laikā un, iespējams, pat cerams, palīdzēs ziemā izvairīties no traumām, “slidojot” pa nekaisītām ietvēm kritiena rezultātā. Bet par to jau varēšu pastāstīt vēl pēc kādiem diviem trim mēnešiem, jo esmu pasūtījusi un turpināšu šo produktu lietot vēl vismaz sešus mēnešus, lai iegūtu pārliecinošus uzlabojumus kaulu un skrimšļu izturībā, elastībā un veselībā kopumā. Pateicos par sniegto testēšanas iespēju!

Inta, 50 gadi

Pirms dažiem gadiem treniņa laikā traumēju ceļgalu, un pēc tam sākās problēmas – tas sāka sāpēt un krakšķēt. Izlasot "HealthAid Atrotone" aprakstu www.medicine.lv, pieteicos šī produkta testēšanai ar domu, ka varbūt, to lietojot, mazināsies mana veselības problēma.

Saņemot testējamo produktu, nopriecājos, ka šajā iepakojumā ir 60 tabletes uztura bagātinātāja, tātad tā pietiks vienam mēnesim, ja to lietošu divas reizes dienā, un tas ir laika posms, kurā varētu sajust izmaiņas organismā. Uztura bagātinātāju lietoju divas reizes dienā pēc ēdienreizes – vienu reizi no rīta, otru – pusdienās, bet, ja kādreiz piemirsu, tad otro reizi – vakarā. Tablete ir liela, tāpēc izmantoju lielāku daudzumu ūdens, lai to vieglāk būtu norīt. Uztura bagātinātājam nav izteiktas smaržas, vismaz, lietojot to, nesajutu.

Pēc regulāras uztura bagātinātāja “HealthAid Atrotone” lietošanas, krakšķēšana ceļgalā ir mazinājusies, un sāpes pie neveiklām kustībām nav vairs tik nepanesamas, tāpēc turpināšu kursu un iegādāšos papildu “HealthAid Atrotone” uztura bagātinātāja iepakojumu. Paldies par iespēju testēt šo produktu un uzlabot savu veselību!

Evita, 42 gadi

Man gan vecuma dēļ, gan tādēļ, ka ikdienā ir aktīvs dzīvesveids un daudz nodarbojos ar sportu, ir jāuzņem dažādi uztura bagātinātāji, īpaši locītavām, skrimšļiem, kaulu veselībai. Medicine.lv izlasīju, ka iespējams pamēģināt līdzekli, kurš tieši atbilst tam, kas man nepieciešams ikdienā. Kā aprakstīts, “HealthAid Atrotone”  ir atbalsts lokanam ķermenim jebkurā vecumā. Tas nodrošina nepieciešamo saistaudu augšanai un atjaunošanās procesam. Tas satur svarīgo kolagēnu un kurkumu, kas palīdz uzturēt locītavu, cīpslu un saišu elastību. Kopā ar C vitamīnu produkts veicina normālu kolagēna veidošanos, mangāns palīdz uzturēt kaulu veselību. 

Pēc vairāku nedēļu  “HealthAid Atrotone” lietošanas katru dienu, trīs reizes dienā pēc ēšanas, mani kauli kļuva jūtami stiprāki, locītavas pat pēc sporta nebija vairs tik stīvas, turklāt manāmi uzlabojās ādas stāvoklis. Es noteikti iesaku šo  “HealthAid Atrotone” cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma vispārējās kaulu veselības uzlabošanai, locītavu un cīpslu darbības atjaunošanai un vērtīgu vielu uzņemšanai!

Inese, 50 gadi

Iespēja izmēģināt SIA "HealthAid Baltics" uztura bagātinātāju "Atrotone” locītavu, mugurkaula un skrimšļu veselības veicināšanai man ļoti noderēja. Iepazinos medicine.lv ar uztura bagātinātāja  "Atrotone " aprakstu un sastāvu  un sapratu, ka "Atrotone" šobrīd man ir aktuāls. Sastāvā ir kolagēns, hondroitīns, zaļo gliemeņu vāku pulveris ar glikozamīnu un kurkuma, metilsulfonilmetāns. Arī ģimenes ārste man ieteica palietot uztura bagātinātājus ar līdzīgu sastāvu, jo man ir sāpes locītavās, ceļos, stīvums no rītiem, pietūkums, īpaši ceļgalos. Tā kā man ir arī nedaudz palielināts svars, tad arī tas rada slodzi locītavām, ceļgaliem. Kā arī, darbojoties savā dārziņā un veicot smagākus darbus, parādās sāpes mugurā.

Uztura bagātinātāja  "Atrotone " iepakojums ir gaumīgi noformēts patīkamos zaļos toņos, kas izceļasuz baltā fona. Iepakojumā ir 60 tabletes. Ieteicams ir lietot no vienas līdz trīs tabletēm dienā. Es lietoju divas reizes dienā – no rīta un pusdienas laikā pēc ēšanas pa vienai tabletei, tātad sanāk mēnesim. Biju pārsteigta, ka tabletes ir diezgan lielas, jo pirms tam gan nebiju tāda izmēra tabletes lietojusi. Bet izrādās, ka lietošana nesagādā grūtības, jo tās ir ļoti viegli norīt, uzdzerot pietiekami daudz ūdeni. Tabletēm garšu un smaržu īpaši nesajutu, neitrāla.

Augusta mēnesī man bija atvaļinājums, kas bija piesātināts ar visādām aktivitātēm, pasākumiem,  ceļošanu un darbošanos savā dārziņā. Tāpēc slodze bija lielāka nekā parasti. Tomēr, lietojot uztura bagātinātāju  "Atrotone”, pēc pāris nedēļām jau pašsajūta sāka uzlaboties. Samazinājās sāpes un pietūkums locītavās un ceļos un arī stīvums no rītiem nebija tik izteikts. Pēc mēneša rezultāti jau ir pavisam labi. Arī muguras sāpes mani tā nemocīja. Varēju ar komfortu piedalīties visos atvaļinājuma aktīvajos pasākumos. Vienlaikus saprotu, ka jāturpina lietot uztura bagātinātājs "Atrotone" ilgtermiņā, lai uzlabotu un uzturētu locītavu, skrimšļu, ceļgalu un muguras veselību. Esmu ļoti apmierināta par jau sasniegtajiem rezultātiem, noteikti turpināšu lietot.

Sirsnīgs paldies par šo vērtīgo iespēju!

Marta, 56 gadi

Līdz ar vecumu “lien ārā” visādas locītavu kaites, kas ikdienā mēdz radīt diskomfortu. Tāpēc cenšos regulāri vingrot un vakaros divas reizes nedēļā apmeklēju nodarbības pie fizioterapeita. Tas ir sniedzis diezgan labus rezultātus, lielāku kustību amplitūdu, tomēr pamanīju, ka no rītiem locītavas ir ļoti stīvas, ir vajadzīgs laiks, lai iestaigātos un šis stīvums pazustu. Nodomāju, ka papildu atbalsts locītavām man noderētu, tāpēc pieteicos HealthAid Atrotone” testam.

Lietoju uztura bagātinātāju divas reizes dienā. Lai arī tabletes ir palielas, tās bija viegli norīt, uzdzerot glāzi ūdens. Lietojot šo uztura bagātinātāju vienu mēnesi, varu novērtēt to kā efektīvu atbalstu locītavām, jo no rīta vairs neizjūtu šo stīvumu, ķermenis, šķiet, ātrāk atjaunojas pēc sporta nodarbībām, jūtos nedaudz enerģiskāka, spējīgāka vairāk darboties un kustēties. Tāpēc esmu pasūtījusi vēl vienu iepakojumu, lai ieguvums būtu ilgtermiņā! Paldies par šo iespēju!

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.