Digeston® PLUS - lietotāju atsauksmes

21.02.2024

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

Digeston

Vineta, 33 gadi

Pieteicos HealthAid produkta Digeston PLUS testēšanai, jo diezgan regulāri saskaros ar vēdera uzpūšanos, kā arī mēdz būt aizcietējumi, tāpēc nolēmu, ka papildu atbalsts manai gremošanas sistēmai nāktu tikai par labu.

Produkta lietošana bija ērta - tikai vienu reizi dienā. Lietoju to no rītiem pēc brokastīm. Tablete ir optimāla lieluma, viegli norijama, uzdzerot ūdeni. Bez smaržas un garšas.

Lietojot HealthAid Digeston Plus vienu mēnesi, novēroju, ka šajā laikā krietni mazāk saskāros ar kuņģa problēmām un kopumā jutos labāk., kaut ēšanas paradumos neko nemainīju. Arī iepriekš biju lietojusi dažādus uztura bagātinātājus gremošanai, taču neviens nav devis tik pamanāmu efektu tik īsā laikā. Šo uztura bagātinātāju jau esmu iegādājusies vēl vienu iepakojumu un turpinu lietot, tad kādu laiku būs pārtraukums. Visticamāk, saskaroties atkārtoti ar iepriekš minētajām problēmām, došos uz aptieku tieši pēc šī produkta. Paldies!

Aina, 43 gadi

Ikdienā šad tad ciešu no vēdera uzpūšanās un pastiprinātu gāzu veidošanās. Parasti vēders ir uzpūties kā balons un ir milzīgs diskomforts ikdienas gaitās un pašsajūtā. Pat grūti pašai saprast, no kā tas galvenokārt ir, jo it kā lielākoties ēdu normālu ēdienu, ieturu sakarīgu dienas režīmu un ēdienreizes. Reizēm vēderā gāzes parādās no stresa, kad kaut kas noiet greizi un nespēju ietekmēt notikumu gaitu. Kad sastresojos, nereti sāku ēst ātrās uzkodas, cepumus, riekstiņus, kolu vai šokolādi ar kafiju. Un tad tas viss arī sākas - vēders uzpūšas, parādās gāzes un rodas milzīgs diskomforts. No gāzēm nemaz tik viegli vaļā nevaru tikt. Tās pāriet tikai vēlā vakarpusē, kad tiek paēstas normālas vakariņas, parasti siltais ēdiens. 

Jebkurā gadījumā uzskatu, ka tam jāpieiet mazliet medicīniski. Tādēļ meklēju kādus palīglīdzekļus, kas novērš vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos. Lasot padziļinātu informāciju medijos, uzgāju rakstu par HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. Tas ir unikāls tīri vegānisku gremošanas enzīmu maisījums, kas satur 600 miljonus dzīvotspējīgu Lactobacillus un Bififobacteruium pienskābo baktēriju celmu maisījumu. Tās, kā izrādās, palīdz papildināt cilvēka zarnu traktā esošās labās baktērijas. Tas ir tieši tas, ko es meklēju, jo vienā tabletē ir gan augu izcelsmes enzīmi, gan augļu ekstrakti, gan draudzīgās baktērijas un hlorīds. Tas viss nodrošina gremošanas komfortu un zarnu darbības komfortu!

Pieteicos šim produktam portālā Medicine.lv  un saņēmu to skaisti noformētā iepakojumā, baltā plastmasas pudelītē. Pašas tabletes ir rozīgā krāsā un pietiekami mazas, lai tās reizi dienā norītu kopā ar uzņemto ēdienu. 

Regulāri lietojot HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram, vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos pamanīju ievērojami retāk! Tas bija patīkams pārsteigums man, jo līdz šim ar šo problēmu īsti netiku galā. Šis HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram noteikti būs manā rokassomiņā regulāri līdzi, jo tas lieliski novērš manu līdzšinējo problēmu - vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos vēderā. Es noteikti iesaku cilvēkiem ar līdzīgām problēmām lietot HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram!

Harijs, 63 gadi

Janvārī Medicine.lv izlasīju piedāvājumu un nolēmu izmēģināt HealthAid Digeston® PLUS, un tagad vēlos dalīties ar iespaidiem un rezultātu. Mani iedvesmoja šī produkta reklāma uzlabot gremošanas komfortu un atjaunot zarnu darbības līdzsvaru. Tā kā esmu vecāks cilvēks ar šādām problēmām, izvēlējos šo uztura bagātinātāju kā palīdzību uzlabot savu pašsajūtu ikdienā.

Iepakojuma dizains ir vienkāršs, bet informatīvs. Man patīk, ka iepakojums ir pietiekami liels, lai var izlasīt uztura bagātinātāja sastāvu un citas norādes. Burkā tabletes ir ovālveida, laša krēma krāsā. Tabletes ir viegli norīt, un es novērtēju to, ka pietiekami lietot vienu tableti 1 reizi dienā. Lietošana ir ērta un neprasa daudz laika. Tabletēm nav nepatīkama smarža un tās ir vidēja izmēra, gludas, norijot neizraisa diskomfortu. Lietoju vienu tableti dienā ēšanas laikā, kā norādīts uz iepakojuma. Lietoju regulāri, katru dienu, jo vēlējos iegūt stabilu rezultātu.

Pēc 2 nedēļu lietošanas jutu uzlabojumus. Samazinājās vēdera uzpūšanās, gremošana kļuva vieglāka, un neizjutu tik lielu diskomfortu pēc ēšanas, vēders pēc smagas pārtikas nesāpēja, mazāk uzpūtās. Esmu apmierināts ar rezultātiem un turpināšu lietot Digeston® PLUS kā daļu no savas ikdienas veselības aprūpes rutīnas. Šis uztura bagātinātājs ir manī izraisījis pozitīvas izmaiņas, un es to noteikti iesaku tiem, kuri cieš no līdzīgām gremošanas problēmām, it īpaši gados vecākiem cilvēkiem.

Vienu dienu meita ciemojoties atrada HealthAid Digeston® PLUS virtuvē pie kafijas kastes. Viņa, domādama, ka tas ir tāds kā īpašs brīnumlīdzeklis, nolēma izmēģināt vienu tableti, jo viņai tajā dienā sāpējis vēders. Bet izrādījās, ka šis nav ātrais “sos” līdzeklis pēc smagākas ēdienreizes. Efekts rodas, to lietojot ilglaicīgi, nostabilizējot gremošanas problēmu un vairāk mainot paradumus un piedomājot pie ēšanas kultūras ikdienā. Jā, šis uztura bagātinātājs lika man aizdomāties, ko es daru nepareizi. Man, piemēram, patīk ātri ēst un nepietiekami sakošļāt ēdienu. Tas, piemēram, ir viens no pēcsajūtas diskomforta cēloņiem, kuru varu mainīt tikai pats arī bez uztura bagātinātāja palīdzības. Tas pats arī attiecas uz dažādu gāzētu dzērienu biežu lietošanu ikdienā.

Paldies Medicine.lv un SIA "HEalthAid Baltics" par šo iespēju izmēģināt HealthAid Digeston® PLUS!

Inese, 42 gadi

Veselības portālā Medicine.lv mani uzrunāja publikācija par uztura bagātinātāju HealthAid Digeston PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram, jo man tā ir aktuāla tēma. Iepazinos ar aprakstu un sapratu, ka  Digeston PLUS man būtu ļoti piemērots. Un uzreiz pieteicos iespējai notestēt šo uztura bagātinātāju, kas priekš manis bija jaunums. Man ir gremošanas probēmas, diskomforts pēc ēšanas, vēdera pūšanās un gāzes,

un mēdz būt arī aizcietējumi, neregulāra vēdera izeja. Konsultējoties ar ārstu, noskaidroju, ka manas gremošanas, zarnu trakta problēmas rodas no tā, ka pārtika netiek labi sagremota un netiek ražoti vajadzīgie fermenti. Ārsts ieteica arī palietot Lacto un bifido baktēriju kompleksu, lai uzlabotu un uzturētu normālu kuņģa - zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru.

Uztura bagātinātājā Digeston PLUS, ko piedāvā "HealthAid Baltics" tabletes sastāvā ir augu izcelsmes enzīmi, augļu ekstrakti, labās baktērijas un hlorīds, lai veicinātu veselīgu gremošanas trakta darbību. Digeston PLUS iepakojums ir gaumīgs, patīkamos toņos, norādītas arī visas sastāvdaļas. Vidēja izmēra plastmas burciņā ir 30 rozā tabletes, tātad sanāk mēnesim, jo jālieto pa vienai dienā. Tabletes ir bez smaržas un garšas. Vienīgais, tablete ir paliela, vismaz priekš manis, un sākumā biju noraizējusies, vai neradīsies grūtības to norīt. Bet satraukumam nav pamata, jo tā ir garena, gluda, nejutu diskomfortu, to norijot.

Lietoju Digeston PLUS vienu tableti no rītiem ēšanas laikā. Lietošana ir ērta un vienkārša, tikai vienreiz dienā. Mēneša laikā pašsajūta ir uzlabojusies un esmu ļoti apmierināta ar sasniegtajiem rezultātiem. Mans vēders vairs nav uzpūties kā balons un nav smaguma sajūta pēc ēdienreizēm. Jūtos pārliecināta, ka vairs nebūs jāsatraucas par diskomfortu, ko radīja vēdera pūšanās un gāzes. Vēdera izeja ir normalizējusies un vairs nav izteikti vēdera aizcietējumi. Uzlabojoties kuņģa - zarnu trakta darbībai, uzlabojās arī dzīves kvalitāte un es to ļoti novērtēju. Esmu atguvusi enerģiju un dzīvesprieku! Sirsnīgs paldies par iespēju iepazīt un izmēģināt HealthAid Digeston PLUS!

Katrīna, 37 gadi

Gremošanas darbības traucējumi mani piemeklē periodiski - reizēm nav nekādu sūdzību, bet reizēm piedzīvoju smaguma sajūtu, vēdera pūšanos, ir diskomforts, pastiprināti veidojas kuņģa skābe. Šīs sajūtas nākas piedzīvot regulāri, un gada sākumā situācija saasinājās. Svētku periodā tika apēsts vairāk nekā ierasts, turklāt maltītes nereti bija treknākas, sātīgākas. Līdz ar to, uzsākot gadu, vēdera darbības traucējumi bija saasinājušies, sagādājot ne mazums nepatīkamu mirkļu. Ieraudzīju, ka portālā Medicine.lv publicēts aicinājums pieteikties produktu testam - izmēģināt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram - un pieteicos.

Produkta iepakojums ir gana liels - 30 tabletes. Produktu ieteicams lietot vienu reizi dienā, ēšanas laikā, un, tā kā vēlējos savest kārtībā gremošanas sistēmu, to arī stingri ievēroju, uztura bagātinātāju lietojot mēneša garumā, parasti, ēdot pusdienas. Tablete ir viegli norijama, tai nav izteiktas smaržas un garšas, līdz ar to lietošana ir gana ērta. 

Lietojot uztura bagātinātāju, novēroju, ka situācija pakāpeniski uzlabojas, un varu teikt, ka šobrīd nepatīkamo simptomu vairs praktiski nav. Neesmu piedzīvojusi ne vēdera pūšanos, ne dedzināšanas sajūtu un noteikti iesaku šo produktu ikvienam, kas vēlas sakārtot gremošanas sistēmu un parūpēties par savu pašsajūtu un veselību.