Grozs
0.00 €

Piegāde

HealthAid produkti ir pieejami aptiekās un tirdzniecības vietās. Jūsu ērtībai piedāvājam iespēju iegādāties produkciju arī mūsu mājas lapā.

 

Kā pasūtīt?

 

Apmaksas veidi:

1. Izvēloties apmaksas veidu "norēķins ar pārskaitījumu":     2. Izvēloties apmaksas veidu "Online maksājums (internetbanka, norēķinu kartes, utml.)" - pakalpojumu nodrošina elektroniskās naudas uzņēmums PAYSERA UAB:

 

Pasūtījumu pieņemšana:

 

Piegādes veidi un izmaksas:

 

* Maksa par kurjera/pasta pakalpojumiem var mainīties atkarībā no pasūtījuma svara un vēlamā piegādes laika, tāpēc pirms produktu izsūtīšanas mēs vienosimies ar jums par pieņemamāko risinājumu.

 

Preču atgriešana:

No preces var atteikties 14 dienu laikā no preces iegādes brīža, ja klients var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts) saskaņā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta 5.punktu. Naudas atgriešana notiek 14 darba dienu laikā no atteikuma brīža uz kontu, kuru klients ir izmantojis norēķinoties par preci. Prece netiek pieņemta atpakaļ, ja preces iepakojums ir bijis atvērts vai bojāts. Par preces atgriešanas veidu SIA HealthAid Baltics un klients vienojas atsevišķi.

 

Ja jums rodas jautājumi par kādu konkrētu produktu, tā iedarbību, uzdodiet jautājumu dakterei sadaļā "Jautājiet dakterim".